4 mt YUVARLAK MANGO Model Şemsiye 10 Kol YERLİ Kumaş 70-3010-40

  • Açıklama
  • Şemsiye Bakımı
  • Mango Şemsiye Videosu
  • Soru Sor

Açıklama

semsiye-banner

Şemsiye 4 mt YUVARLAK 10 Kollu Yerli Kumaş MANGO Model
(Ücretsiz Teslimat)

Kodu: 70-3010-40

Bahçe Şemsiyesi, Havuz Şemsiyesi, Otel Şemsiyesi, Restaurant Şemsiyesi, Kafe Şemsiyesi, Teras Şemsiyesi, Deniz Şemsiyesi olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Şemsiye Evi MANGO Model 4 mt. Yuvarlak Şemsiye,

MANGO Model şemsiyemizde mukavemeti güçlendirilmiş alüminyum gövde ve şemsiye kolları, ipli makaralı sistem kullanılmaktadır.

 

 

• 70 x 3 mm alüminyum gövde
• 20 x 30 x 2 mm yüksek mukavemetteki kalın kollar
• Polyester 190gr şemsiyelik kumaş
• Yerli üretim (İstanbul / Beylikdüzü fabrikamızda)
• Yedek parça temini

 

20x30x2mm ölçülerinde 10 kollu Mango model bahçe şemsiyemizde, havuz şemsiyelerimizde, hotel şemsiyemizde ve restoran şemsiyemizde yüksek mukavemette teknik alüminyum kullanılmış dır. Mukavemet artırımı ve kırılmayı önlemek için bütün kollar şemsiye orta borusu ile birlikte termik denilen ısıl işleme tabi tutularak ömrü uzatılmıştır. 3m yuvarlak şemsiyede, 4m yuvarlak şemsiye, 5m yuvarlak şemsiye 70x3mm’lik orta boru kullanılmaktadır. Şemsiye alüminyumunun üst kısmı elektro statik boya uygulaması ile parlak ve lüks şemsiye görünümünü elde etmiş dir. Şemsiye piyasasındaki bütün rakiplerinde uzak ara daha mukavemetli olan Mango model 10 kollu şemsiyemiz; estetik şemsiye, sağlam şemsiye ve dayanıklı şemsiye ihtiyacınızı karşılamaktadır.

 

Mango model bahçe şemsiyelerinde, restoran şemsiyelerinde, hotel şemsiyelerinde ve havuz şemsiyelerinde, şemsiyelik yerli polyester ve şemsiyelik ithal kumaş olmak üzere iki farklı model şemsiyelik kumaş kullanılmaktadır.

İthal şemsiyelik kumaşlar daha uzun vadeli kullanımlara sahip olup renk ve desenlerini uzun yıllar bozulmadan koruyabilmektedir. İthal kumaşlarımız İspanyol malıdır.

 

Şemsiye üretimi yapan firmamız 1978 kuruluşlu olup ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahip.

 

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi üretimimiz.

 

İthal ürünlerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti mukabili dâhilinde bile tamir olamaması gibi bir sıkıntı bizim üretmiş olduğumuz şemsiyeler için geçerli değil. Rüzgârda unuttuğunuz ya da farklı nedenlerden dolayı kırılan şemsiyelerimizi firmamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz.

 

 

Ürün görsellerinde kullanılan mermerler ve şemsiye Ayağı Fiyata DAHİL DEĞİLDİR. 

 

Şemsiye Evi Türkiye’nin önde gelen şemsiye imalatçısı firmalarındandır. Şemsiye imalatında kullanılan tüm parçalar kendi makine parkurunda üretilmektedir.

Kurumsal satış, özel projeler ve toplu alımlar için çekinmeden bizimle iletişime (444 1 431) geçebilirsiniz. 

Ürün hakkındaki sorularınız için bizimle irtibata geçiniz.

 

Satın Alınan Şemsiyenin Bakımı:
Şemsiyenizi geceleri kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz. Bir anda oluşabilecek rüzgarlar şemsiyeye zarar verebilir.
Sert rüzgarlı havalarda şemsiyelerinizi kapalı tutunuz. Sert rüzgarlar şemsiyenizin kumaşının yıpranmasına sebep olabilir.
Şemsiye gövdelerinin temizliğini yaparken çok fazla su kullanmayınız. Çok fazla su kullanılarak yapılan temizliklerde şemsiyenin hareketli parçalarının hareket kabiliyeti azalabilir.
Şemsiye kumaşlarının temizliğini yaparken sıcak su kullanılmamalıdır. Ilık veya soğuk suyla şemsiye kumaşlarını yıkabilirsiniz.
Tekerlekli şemsiye ayağı kullandığınız şemsiyelerinizde şemsiye ayaklarının kilitli konumda olmasına dikkat ediniz.
Şemsiyelerinizi depoya kaldırırken mutlaka temizliğini yaparak depolayınız. Temizlik sonrası şemsiyenin kesinlikle nemli kalmamasına dikkat ediniz.
Şemsiyelerinizin depolamasını yaparken kumaşını gövdeye eşit şekilde sarmanız yeniden kullanımında meydana gelecek estetik sorunların meydana gelmesini engelleyecektir.
Şemsiyelerinizi depolamasını yaparken mümkünse havalı poşet veya naylon poşetlerle sararak kaldırınız.
Şemsiyelerinizi depolama işleminde mümkünse dik olarak istifleyiniz.

Mango Şemsiye Videosu

4 mt YUVARLAK MANGO Model Şemsiye 10 Kol YERLİ Kumaş 70-3010-40

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için 444 1 431 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.