4×4 mt KARE TELESKOBİK Model Şemsiye İTHAL Kumaş Mermer Ayaklı 90-5000-02-S

  • Açıklama
  • Şemsiye Bakımı
  • Ürün Videosu
  • Soru Sor

Açıklama

semsiye-banner4×4 mt KARE TELESKOBİK Model Şemsiye İTHAL Kumaş 160 Kg Mermer Ayaklı
(Ücretsiz Teslimat)

Kodu: 90-5000-02-S

semsiye-turk-mali-1-150x150

Şemsiye Evi 4×4 mt KARE TELESKOBİK Model Şemsiye İTHAL Kumaş Mermer Ayaklı,

Teleskobik şemsiyemizde mukavemeti güçlendirilmiş alüminyum gövde ve şemsiye kolları, şanzımanlı teleskobik sistem kullanılmaktadır.

 

• 100 x 3 mm alüminyum gövde
• 20 x 40 x 2 mm yüksek mukavemetteki kalın kollar
• İspanyol malı ithal şemsiyelik kumaş
• Yerli üretim (İstanbul / Beylikdüzü fabrikamızda)
• Yedek parça temini
• 160 Kg mermer ayaklı

 

TELESKOPİK MODEL ŞEMSİYE İSKELETİ;
20x40x2mm ölçülerinde 8 kollu MEGA Teleskobik model bahçe şemsiyemizde yüksek mukavemette güçlendirilmiş teknik alüminyum kullanılmıştır. Mukavemet artırımı ve kırılmayı önlemek için bütün kollar şemsiye orta borusu ile birlikte termik denilen ısıl işleme tabi tutularak ömrü uzatılmıştır. Şemsiye alüminyumunun üst kısmı eloksal boya uygulaması ile parlak ve lüks şemsiye görünümünü elde etmiş dir.

 

 


Bahçe Şemsiyesi
 üretimi yapan firmamız 1978 kuruluşlu olup ürün kalitesi, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti konularında hassas bir yapıya sahiptir.

Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tamamı kendi üretimimiz olup sadece kumaşları İspanya’dan ithaldir. İspanyol malı kumaşların güneş ışınlarına karşı ömrü çok daha uzun olup, uzak doğu ya da yerli kumaşlara göre çok daha verimlidir. Ekonomik çözüm arayan müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yandan direkli şemsiyelerimiz dışındaki tüm modellerimizde yerli kumaşta kullanabilmekteyiz. Ayrıca şemsiye saçaklarına logo, yazı gibi baskı yapılabilmektedir. Baskı ücretleri için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Şemsiye Evi markalı ürünlerde ithal malı şemsiyelerde yaşanılan yedek parça sıkıntısı ya da kırılan şemsiyelerin ücreti mukabili dâhilinde bile tamir edilememesi gibi sıkıntılar yaşamazsınız. Firmamızdan satın almış olduğunuz şemsiyelerinizi, her hangi bir arıza kırılma durumunda fabrikamızda tamir ettirebilir, kumaşlarını yeniletebilir ve ilk günkü hali ile tekrar bahçe ve terasınızda kullanabilirsiniz.

 

Satın Alınan Şemsiyenin Bakımı:
Şemsiyenizi geceleri kapalı olacak şekilde muhafaza ediniz. Bir anda oluşabilecek rüzgarlar şemsiyeye zarar verebilir.
Sert rüzgarlı havalarda şemsiyelerinizi kapalı tutunuz. Sert rüzgarlar şemsiyenizin kumaşının yıpranmasına sebep olabilir.
Şemsiye gövdelerinin temizliğini yaparken çok fazla su kullanmayınız. Çok fazla su kullanılarak yapılan temizliklerde şemsiyenin hareketli parçalarının hareket kabiliyeti azalabilir.
Şemsiye kumaşlarının temizliğini yaparken sıcak su kullanılmamalıdır. Ilık veya soğuk suyla şemsiye kumaşlarını yıkabilirsiniz.
Tekerlekli şemsiye ayağı kullandığınız şemsiyelerinizde şemsiye ayaklarının kilitli konumda olmasına dikkat ediniz.
Şemsiyelerinizi depoya kaldırırken mutlaka temizliğini yaparak depolayınız. Temizlik sonrası şemsiyenin kesinlikle nemli kalmamasına dikkat ediniz.
Şemsiyelerinizin depolamasını yaparken kumaşını gövdeye eşit şekilde sarmanız yeniden kullanımında meydana gelecek estetik sorunların meydana gelmesini engelleyecektir.
Şemsiyelerinizi depolamasını yaparken mümkünse havalı poşet veya naylon poşetlerle sararak kaldırınız.
Şemsiyelerinizi depolama işleminde mümkünse dik olarak istifleyiniz.

Bahçe Şemsiyesi 4x4 mt TELESKOBİK KARE İthal Kumaş Mermer Ayak 90-5000-02-S

 

Bu ürün hakkında daha fazla bilgi için 444 1 431 numaralı telefonumuzdan müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.